Ukrainiečių vertimai
Profesionalūs vertimai iš ukrainiečių kalbos ir į ukrainiečių kalbą

Ukrainiečių kalbos vertimai

Profesionalūs vertimai iš ukrainiečių kalbos ir  į ukrainiečių kalbą.

Kiekvieną dieną gauname daug užklausų dėl vertimų į/iš ukrainiečių kalbos. Palaipsniui plečiant vertėjų, dirbančių su mumis, grupę, galime pasiūlyti savo klientams greitą ir patikimą vertimo raštu paslaugą ne tik iš ukrainiečių kalbos bet ir į ukrainiečių kalbą. Priklausomai nuo vertimo tikslo, mūsų projekto koordinatoriai padės nuspręsti, ar Jums yra reikalingas notarinis vertimo patvirtinimas ar užteks patvirtinti atliktą vertimą tik vertimo biuro antspaudu.

Kaip užsisakyti vertimą iš ukrainiečių kalbos?

Egzotinių kalbų atveju dažna problema yra rasti vertėją, kuris atliktų vertimą. O surasti patikimą vertėją, kuris dar ir laiku atliks jam patikėtas užduotis, yra iš viso sunki užduotis. Tačiau, kad įveiktumėte šį iššūkį, pakanka tik susisiekti su mūsų vertimų projektų koordinatoriais. Užtenka vieno telefono skambučio ar el. laiško, ir jūs galėsite užsakyti vertimą. Mes dirbame Jums nuo 9:30 iki 17:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Nedelsdami atsakysime į Jūsų skambutį, o atsakymą į el. paštu atsiųstą užklausą gausite per 30 min. Jūsų patogumui priimame vertimų užsakymus ir per Viber arba WhatsApp.

Dažniausiai mūsų klientams reikalingas skubus tipinių dokumentu vertimas iš ukrainiečių kalbos. Mes garantuojame greitą ir patikimą vertimą. Pažymas dėl teistumo, gimimo liudijimus, santuokų liudijimus, diplomus, pažymas iš darbovietės ir automobilių dokumentų vertimą galime atlikti per 1-2 valandas (pagal aplinkybes).

Ukrainiečių kalba

Ukrainiečių kalba priklauso Rytų slavų kalbų grupei. Kaip atskira kalba ji pradėjo formuotis XIV amžiaus pabaigoje, o XVIII amžiaus pabaigoje susiformavo literatūrinė kalba. Tarpukario laikotarpiu įvyko susivienijimas. Rašyba taip pat buvo pertvarkyta. Lenkų ir rusų kalba turėjo didžiulę įtaką istorinei ir šiuolaikinei ukrainiečių kalbos formai. Rašyboje naudojama kirilica su papildomais simboliais.


Lankytojų skaitliukas